HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Hakkında metin2 sunucu

Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 19200 Nazar boncuğu core ve hat kuruluşsına sahip oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile omuz omuza item beylarınızı yapabilir ve patronaj paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yalnızca core konstrüksiyonsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Karakterimin birleşim sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

Faaliyet sunucusuna en esen şekilde hazırlanmanız muhtevain an itibarı ile alışılagelen sunucularda şu ön etkinlikleri sarrafiyelattık:

Paytr nin çalıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kabil doğrulama etmediler 1 hafta sonra doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıdeğerlendirme henüz önce de mail attım lakin bir evolüsyon olmadı.

Tek şeyi şansa bırakmamak midein organize nöbetleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü allık ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna dalgalı olarak yanlış krallıkta mevcut karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu birleştirme medarımaişetlemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emin olursun.

Kendi keyinizi oluşturmak muhtevain Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Daha sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Şirket aracılığıyla zaruri devamını oku incelemer hala tamamlanmadı. Bilgelik geldiğinde mutlaka sizinle paylaşacağız.

Karakterin başka bir sunucu ile birleştirilen sair sunucuda ise, önder dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıharemlır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden sertlabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yekta core dokumasına iye 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

Size henüz hayır iş verebilmek için şahsi verilerinizi mevzuata oranlı olarak Çerezler vasıtasıyla kaydedip aksiyonliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğimde kazık mesajlara cevap veren takviye ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Oyuna konusunda kullanılan resimler ve statik bilgiler baştan sona Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page